Těhotenské focení

Těhotenství je nejkrásnější období pro nastávající maminky, ale i tatínky, kteří rostoucí břicho bedlivě sledují. Těhotenské fotografie jsou vždy plné šťastných pocitů a snímek přesně vyjádří vaše současné krásné období.

Fotit se můžete sama nebo s partnerem i s dalšími vašimi dětmi. Na nervozitu a ostýchavost v našem ateliéru snadno zapomenete, protože vás čeká příjemné a klidné prostředí a profesionální přístup s mnoha zkušenostmi.

Můžete popřemýšlet, jaká fotografie bříška by se vám nejvíce líbila, je dobré znát vaše představy a přání. Jestliže nebudete mít žádné představy, ráda vám pomohu a poradím. Našim cílem bude dosáhnout pěkných fotografií, které vždy zahřejí u srdce. Pro těhotenské fotografie je nejlepší focení pěkně zakulaceného bříška v osmém až devátém měsíci. Jakmile se chystáte na focení, zapomeňte na oblečení, které zanechá otlačení – např. od gumy, což by bylo na fotce s odhaleným bříškem vidět. Těsná trika, halenky a šaty zvýrazní vaše bříško. Na fotkách těhulek dobře vyniknou ruce – zkuste si nalakovat nehty, nebo je pěkně upravit.