Svatební fotograf Ostrava

Není pochyb, že bude mít vaše svatba mnoho příležitostných fotografů z řad pozvaných lidí. Skvěle naaranžované fotografie novomanželů patří však k tradici na českých svatbách a pozvání dobrého fotografa je zárukou uchování krásných vzpomínek na důležitý den vašeho společného života. Nezapomeňte si pozvat fotografa na svatbu s dostatečným předstihem, protože termíny mohou být obsazeny. Zmiňte se o prostředí, kde se bude konat svatba a navrhněte místo pro focení v exteriéru. Fotograf se tak dokáže předem připravit a popřemýšlet o vylepšení vašich nápadů na svatební fotografie. Dohodne se i celková doba focení a výsledný počet fotek – retušovaných, tištěných atd.

Pěkné svatební fotografie se rovnají velkým nárokům. Pro kvalitního fotografa není problém se technicky připravit na focení v interiéru i exteriéru. Během svatby je potřeba zajistit spolupráci novomanželů na aranžované fotografie. Rovněž je důležité upozornit ostatní přítomné fotící osoby, aby zbytečně nekazily práci hlavního fotografa.

Rozhodnutí je na vás! Rozmyslete si, o jaké svatební fotky budete mít zájem. Velice ráda zajistím focení obřadu, prvního políbení, snubních prstenů, podepisování novomanželů, skupinových fotografií svatebních hostů, fotek nevěsty a ženicha se svědky, rodiči a sourozenci. Na vaše přání budu přítomna před obřadem, při hostině i pokračující zábavě a nafotím zajímavé momentky, které vám připomenou průběh celého svatebního dne.