Dětská fotografka Ostrava

Narozené dítě je obrovská radost pro rodiče, prarodiče a mnoho dalších příbuzných i přátel. Problémem je, že miminko strašně rychle roste a každý měsíc vypadá úplně jinak roztomile. Pro milovníky focení je zaznamenání různých období dítěte tou nejkrásnější činností. Chcete oživit svá rodinná alba? Nechte vyfotit vaše dítě v ateliéru, protože profesionálně pořízená a zpracovaná fotografie bude úplně jiná než ostatní.

Děti fotím již od miminek a umím si poradit i se stydlíny a neposedy. Focení můžeme uskutečnit v ateliéru i venku – ideální prostředí je park a dětské hřiště. Před focením se zamyslete, jaký druh fotografií by vám nejvíce vyhovoval.

Není na škodu sebou přinést oblíbené hračky a plyšáky, kostýmy, dětské šperky a slavnostní i všední oblečení. Různé rekvizity a oblečení dodá fotografiím výrazný efekt a pohled na fotku více připoutá. Pro miminka a děti mám připraveny k zapůjčení kostýmky a doplňky, čepičky, košíky, kožešinky, čelenky apod. Doporučuji rodičům vzít si černé trička s dlouhými rukávy, jsou velmi dobrou pomůckou při focení s miminkem.