Focení rodiny Ostrava

Nechte zaznamenat vaše nejmilejší osoby na profesionálních fotografiích! Rodinná fotografie vám bude vždy krásnou vzpomínkou na rodinu. Vyfotit se můžete s manželem, manželkou, partnery, rodiči, dědečky, babičkami, tetičkami, strejdy i s blízkými přáteli. Rodinné fotky budete mít k chlubení a můžete je využít jako skvělé dárky.

Originální fotografie mohou být pořízeny v ateliéru s různými doplňky a rekvizitami. Nafotit se můžete nechat rovněž v exteriéru – co třeba místo na zahradě, kde rádi odpočíváte nebo krajina, kam rádi chodíte na procházky? Každý váš nápad je vítán a určitě se dohodneme. Společně vytvoříme krásné rodinné fotografie, které ozdobí vaše fotoalba a stylové fotorámečky.

Ve fotoateliéru vás čeká příjemné prostředí, kde se můžete skvěle uvolnit a vykouzlit na tvářích úplně přirozené úsměvy. Na focení si vyhradíme dostatek času, aby vznikly povedené rodinné fotografie. Jestliže se chystáte přijít ve skupince, pamatujte na barevné sladění oblečení. Vezměte si sebou i oblečení na převlečení a vyzkoušíme, co nejlépe vynikne na zvoleném pozadí. Doporučuji, ať máte sebou co nejvíce bílého a černého oblečení nebo kompletních modelů, toto je vždy zárukou nejlepšího výsledku při různých kombinacích a stylech focení a také zde platí známé přísloví „v jednoduchosti je krása“.