Focení dětí Ostrava

Svět kolem nás je plný úžasných momentů a my se je snažíme vedle sebe poskládat a uchovávat co nejdéle v živé paměti. Bohužel, některé okamžiky člověk nechtěně pozapomíná a časem se objevují jenom mlhavé nebo částečné vzpomínky. Pěkné chvíle vnímáme útržkovitě a časem mohou úplně zmizet. Naštěstí mají fotografie ohromnou moc zachovat alespoň částečně vše, na čem nám záleží.

Kvalitní fotografie zachytí to pravé tak, aby i za několik let vyvolaly snímky emoce! Proto fotím těhotné ženy a vyzdvihnu jejich štěstí a pýchu nad očekávaným potomkem. Nenechám si ujít miminka a děti v roztomilých pozicích, rodinné fotografie, fotky studentů na tabla, ale ani reportážní fotografie z oslav, akcí a jiných důležitých událostí.

Máte zájem o kvalitní svatební fotografie? Ani focení novomanželů v jejich slavný den není žádným problémem a aranžované fotografie v exteriéru a interiéru by neměl postrádat žádný svatební pár.

Portréty vás zachytí v určitém období života. Věděli jste, že můžete vypadat na fotografiích jako modelka nebo model? Přijďte si vyzkoušet líbit se sami sobě na fotkách! Ke všem druhům focení mohu zajistit služby profesionální vizážistky.

Pro vaši pohodu během focení máte v ceně kávu, čaj, nealko. Zaujaly vás mé služby? Potom mne prosím kontaktujte…

captcha