Seznamte se s vaší uměleckou fotografkou…

Narodila jsem se roku 1978 v Ostravě. Toto město je mým bydlištěm a působištěm i v současné době. Již od dětství jsem velmi ráda malovala krajinky, dětské obrázky a portréty. Ani fotografování nezůstávalo pozadu. Proto se má vášeň stala postupně profesí a nyní již více jak 8 let fotím profesionálně v ateliéru i různých lokacích mimo něj. Co pro mne znamená fotografování? Vnímám ho jako hru světel a stínů, každý druh osvětlení představuje jiné kouzlo. K fotografování tím pádem přistupuji, jako k malbě světlem, jenž zachycuje okamžiky, které se většinou už nikdy neopakují. Fotky jsou našimi vzpomínkami na významná, překvapivá i úplně obyčejná období našeho života. Hrají významnou roli v každé etapě, která přichází a protože je člověk tvorem jedinečným, je tento fakt jedním z hlavních důvodů, proč fotografování tak miluji. Maximálně se snažím pořídit fotografie takové, které Vás potěší a uspokojí každou Vaší představu. Nemusíte vůbec vypadat jako profesionální zástupci modelingové agentury, abyste měli fotky, kde budete vypadat nevšedně a nádherně. Můj tým doplňují profesionální vizážistky, které se vždy rády na vaše přání o Vás postarají. Podle potřeby vám také pomůžeme s výběrem oblečení, účesu i líčením. Při samotném focení, je také velmi důležité pózování a ani tady se nemusíte bát, že ty správné pózy společně nenajdeme. Mezi mé jednoznačně nejoblíbenější objekty fotografování patří děti, kterým jsem naprosto propadla již v době, kdy se mi narodily mé vlastní. Sami víte, jak jsou děti někdy ostýchavé, jindy neklidné, proto při focení s nimi věnuji dostatek času přípravě i samotnému zachycení fotografie. Umím být velmi trpělivá, při hledání jedinečných záběrů. Děti fotím již od miminek a ve většině případech, je dokumentuji po celou dobu dětství a dospívání. Výsledné fotografie by vám měly vždy udělat radost, a to je od chvíle, kdy si mně najmete, můj hlavní úkol.

Těším se na příjemnou spolupráci…

Lucie Kundrová


 

Lucie Kundrová

 

 
Něco málo z historie

+Rok 2005 můj první ateliér

Tento rok, byl mým startovním a vše co mně čekalo, byla velká neznámá. Již tehdy, jsem se snažila o útulný a v rámci možností dobře vybavený ateliér. Ani jsem netušila, jak velmi složitý úkol mně čeká a toto období, bylo jedno z mých nejtěžších. Tehdy každá položka vybavení stála hotové jmění a mimo již naspořené prostředky, jsem i nadále postupně šetřila a dokupovala jednotlivé komponenty. Ateliér, byl tehdy velmi malinký a focení v něm bylo značně náročné a mně nezbývalo nic jiného, než se poohlédnout po novém.

+Rok 2007 můj druhý ateliér

Po zhruba dvou letech působení v mém prvním ateliéru, jsem konečně nedaleko od jeho polohy našla vhodné prostory, pro budování ateliéru nového a mnohem prostornějšího. V následujících létech se mi postupně dařilo své vybavení rozšiřovat a všechny nové komponenty se vždy významně podíleli na stále lepších výsledcích mé práce. Ateliér mi v tomto období velmi vyhovoval, ale nemohla jsem se ubránit myšlence, mít ateliér nejen prostorný, ale také velmi nadstandardně vybavený, s maximálně špičkovým vybavením a nejlépe v nádherném a klidném místě. Začala, jsem tedy hledat prostory pro svůj třetí a doufám už definitivně poslední ateliér.

+Rok 2011 můj současný ateliér

Rok 2011, byl pro mně doslova zlomový. Objevila jsem nádherné prostory v rezidentní čtvrti Slezské Ostravy, vyřídila si úvěr a začala s kompletní rekonstrukcí vnitřních prostor objektu, které byli v naprosto dezolátním stavu. 120 m2, které mám nyní k dispozici, jsou velkou odměnou za více jak 3 měsíce každodenní práce na jeho definitivní podobě. Všechny jeho části, jsou velmi moderní a každý detail, byl tvořen tak, aby splňoval podmínky pro realizaci i těch nejnáročnějších projektů, a zároveň, aby každému, kdo ke mně zavítá, bylo v něm příjemně a jeho design a vybavení zaručili dokonalý výsledek. Současný ateliér je odrazem mé dlouhodobé představy o profesionálním a moderním prostoru k fotografování a velmi ráda i Vás v něm přivítám.

Moje vybavení

  • Fotoaparát EOS 5D Mark II, Fotoaparát EOS 50 D
  • Objektivy EF 70-200mm f/2.8L IS II USM / EF 24-70mm f/2.8L II USM
  • Blesk Canon Speedlite 580EX II, Záblesková světla Photon Europe
  • Zábleskový generátor + 2x záblesková hlava 600W
  • Stropní ateliérový systém, softboxy, voštinové filtry, studiové stojany
  • Odrazné desky, barevné filtry, pozadí 8 barev, produktový systém
  • Velké množství dětských doplňků, čepiček, kostýmů, kožešin atd.
  • Mnoho doplňků pro focení uměleckých aktů, glamour atd.


Náš profesionální tým / Zobrazit profil celého týmu

lucik_profil

Lucie Kundrová – Fotografka

darca_cnb

Darina Kotková – Vizážistka

portrét ostrava

Petronela Bátorová – Maskér