Focení miminek Ostrava

Pro každou maminku jsou děti vším, většina ty své již pravidelně fotí a ty které ještě nezačaly a o focení uvažují, pro ty mám par informací.

Opravdu není mnoho toho, co nás v životě obohatí více než, dětský úsměv, smích, první krůčky, první slova a proto uchování vzpomínek na fotografiích, dnes již běžně patří ke zvyklostem moderních rodin. Zásluhou moderní techniky se dnes profesionální focení stalo dostupným pro všechny a v mnoha případech běžně nahrazuje domácí videa i ostatní formy zvěčnění. Pokud o focení, nebo o pokračování uvažujete, je dobré se zamyslet nad účelem, který mají fotografie plnit. Mnoho maminek u mně fotí své děti několikrát do roka, před vánoci pro babičky a dědečky, v létě kvůli kouzelných šatičkám, o narozeninách – dětská party, nebo jen tak, když se děje něco významného. Většina mých klientek však postupně archivuje jednotlivé fotografie a těší se na den, kdy svému dospělému dítěti tento foto seriál předá na svatbě. A jaký je Váš účel focení?

Focení miminek, batolat a větších dětí, sledování průběhu jejich dospívání, mně opravdu naplňuje a patří mezi mé nejoblíbenější činnosti. Dalo by se říci, že je to jeden z důvodů, proč tuto profesi vykonávám a proč focení tak miluji. Kolikrát koukám, že čas uteče jako voda, a z Vašeho miminka je najednou teenager. Díky velmi bohaté praxi s dětmi od úplného narození až po dospělost, dokáži zachytit krásné momenty, detaily i obyčejnou dětskou nefalšovanou radost. Díky mnoha doplňkům a dětským kostýmům, které v ateliéru mám, může být každá fotografie vašeho dítěte jiná a kouzelná.

Věřím, že Vám můj článek trošku pomohl nahlédnout do mé kuchyně a že se brzy u některého foceni uvidíme.